Esenler Petek Temizleme

Esenler Petek Temizleme Servisi Olarak Makine ve Kimyasal İlaçlı veya İlaç sız Petek temizliği yapmaktayız. Esenler petek temizleme Firmamız Bedel Teknik Servis 20 Yılı Aşkın Tecrübesiyle Siz değerli Müşterilerimizin Hizmetindedir. Günümüzde Petek Temizliği Temel İhtiyaç Haline Geldi ve Her sektörde olduğu Gibi  bu sektörde de bu işi yapan Kişiler Çoğaldı.

 • Siz Bir kullanıcı Olarak Bir İş yaptıracaksınız. bu işe yeni başlamış birini mi tercih edersiniz? Yoksa uzun Yıllardır  bu işi yapan bu işin ustası olan kilşilerimi Tercih edersiniz?

  Firmamız 20 Yılı Aşkın bir süredir Isıtma ve Tesisat sektöründe Faaliyet göstermektedir. Şimdiki adresimiz Bahçelievler soğanlıdaki Adresimizde Yaklaşık 8 yıldır Faaliyet Göstermekteyiz.

  Şimdiye kadar Yaptığımız Her iş Reklamımız olmuş ve müşteri müşteriyi Getirmiştir.

  Bağcılar petek temizleme olarak Kullandığımız Makine ve Ekipmanlar Son teknoloji Ürünü Kaliteli cihazlar ekipmanlar  dan oluşmaktadır. 

Kombinizi yüksek Ayarda Yakıyorsunuz.

 •  
 • Faturanız Yüksek Mi Geliyor.?
 • Kombiniz yandığı Halde Petekleriniz Isınmıyor mu ?
 • Peteklerinizin Bazıları Isınıyor Bazıları Isınmıyor mu ?
 • Peteklerin üst kısmı ısınıyor alt kısmı ısınmıyor mu ?
 • Esenler Petek temizliği nedir?
 • Petek Temizliği Nasıl Yapılır?
 • Petek temizleme  Fiyatı Fiyatları ne kadar?
 • Dert Etmeyin Doğru yerdesiniz…!!!
 • Tüm sorularınızın cevabı Bu sayfada !
 • Sayfamızı İnceleyerek detaylara Ulaşabilirsiniz.
 • Dilerseniz direk firmamızı arayarak ta  bilgi alabilirsiniz
 • Esenler petek temizleme , Bedel teknik olarak sorularınızı cevaplandırmaktan memnun oluruz…
 • Esenler Petek Temizleme Servisi Olarak Makine ve Kimyasal İlaçlı veya İlaç sız Petek temizliği yapmaktayız.

 

 

Petek nedir ?

Petek; Kalorifer kazanı veya günümüzde doğalgazlı kombiler, suyu ısıtıp kalorifer petek’lerine iletir petekler ise kombinin ısıtıp gönderdiği suyun ısısını bulunduğu ortamın içerisine yayan metal – döküm ve aleminyum platformlardır. Genelde bel hizasına ve pencere Önlerine konulur. Sebebi ise ısınan havanın yukarı çıkmasıdır.

Petek temizliği nedir? 

Evinizi iş yerimizi kısacası yaşam alanlarımızı ısıtan petekler ve peteklerin içinde dolaşan su zaman la kirlenir, kireçlenir, çamurlaşır, ve bu oluşan partiküller,  kombi ve petekler arasında suyun dolaşımını azaltır. Yani peteklere ısı iyi iletilemez. Peteklerin içinde ve tesisatta, boruların içlerinde bir tabaka oluşturur. Bu oluşan tabaka ve çamurlaşma peteklerin ısınmasını azaltır. Ortama ısıyı yayılması ,yani ortamı ısıtması zorlaşır, bu nedenle kombinin ayarını da yükseltseniz istediğiniz ısıyı alamazsınız.

Yüksek faturalar ödemek zorunda kalırsınız. bu durumda da petek temizleme ihtiyacı dogar. Bu sorunların giderilmesi yani peteklerin ve tesisatın eski haline gelmesi için petek temizleme ye ihtiyaç duyulur bu duruma petek temizleme işlemi denir.

Petek Temizliği ne neden ihtiyaç duyulur ? 

Kalorifer tesisatında oluşan çamurlaşma kireç vb. partiküller peteklerin ısıyı bulunduğu ortamın içerisine iyi yayamadığı için kombi gereğinden fazla çalışır, haliyle yakıtı daha çok tüketir ve faturamız gereğinden fazla yüksek gelir aynı zaman da da hem yüksek fatura ödemiş oluruz hemde doğru düzgün ısınamayız. bu sebeple petek temizliğine ihtiyaç duyulur.

Petek temizliği nasıl Yapılır.? 

Önceleri beden gücüyle yapılan petek temizleme işlemi, Peteklerin yerinden sökülüp banyoya veya balkona taşınıp içine hortumla su tutularak yapılıyordu ve buşekilde istemeden de olsa evin içine siyah çamurlu sular dökülüyordu ve ev batıyordu.

Günümüzde ise gelişen teknolojiyle yeni cihazlar kimyasallar vb. ürünler üretilmektedir. Bu ürünler kullanılarak Peteklerin temizlenmesi daha kolay hale gelmiştir. Evinize kurulan makine ve hortumlar yardımı ile eviniz batmadan yapılmaktadır. bu konuda firmamız evinizi batırmadan kirletmeden petek temizliğini yapmaktadır.

Petek Temizleme İle Sadece Petekler mi temizlenir?

Petek Temizliği sadece peteklerin Temizlenmesiyle Olan bir iş Değildir Aynı zaman da hem petekler Hemde peteklere giden Tesisat temizlenmelidir.

Petek Temizliğini Kimler yapmalıdır ?  

Petek temizliği yapılması  kadar yapan usta – teknisyen de önemlidir. işe yeni başlamış ve ya ucuz fiyatlara yapılan işçilikler haliyle kaliteli ve istenilen düzeyde işlem yapılmayacaktır. Kesinlikle işi iyi bilen Tecrübeli bir usta -teknisyen yapmalıdır ki yapılan işlem ve paranız boşa gitmesin.

Firmamız bu konuda çok hassastır. ve istenilen ısı peteklerden alınmadan, Peteklerin tamamı ısınmadan,siz değerli müşterimizi memnun etmeden, kesinlikle evinizden ayrılmayız.

Petek temizliği Faydalı mıdır? 

Petek temizliğine gerçek ten ihtiyaç var ise yani Petekleriniz iyi ısınmıyor ve yüksek faturalar ödüyorsanız, Peteklerinizi temizlettiğiniz zaman istediğiniz verimi alıp faturanız düşecekse Kesinlikle faydalıdır. Bu konuda firmamızdan Petek temizliği için servis talep ettiğinizde Evinize gelen Teknisyen arkadaşlar öncelikle ön kontrol yapar ve gerekirse size fayda sağlayacaksa Petek temizleme işlemini Başlatır.

Petek temizleme Yakıttan Tasarruf sağlar mı? 

Petekleriniz ısınmıyor ve yüksek faturalar ödüyorsanız Petek temizliği yapıldığında Kesinlikle hem Faturanız düşer hemde ısıyı daha verimli kullanırsınız.

Evde Petek Temizliği Nasıl yapılır.? 

Evde Petek temizliğini Firmamız Özel makine ve Kimyasal ilaçlarla Yapmaktadır. Makine özel bağlantılı hortumları ile kalorifer tesisatının herhangi bir yerinden sisteme bağlanır ve tüm sistem aynı bağlantı yerinden temizlenir.

Örneğin Kombi balkonda ise ve alt bağlantıları müsaitse Alt bağlantıları sökülür ve makine bağlanır veya –

Banyoda havlu radyatör var ise  bağlantıları ve ortam müsait ise bağlantı yapılır ve temizleme işlemi aynı noktadan başlar ve biter

Petek Temizliği Yapılırken ev Batar mı? 

Merak Etmeyin Ekibimiz tecrübeli teknisyenlerden oluşmaktadır, ve yılların verdiği tecrübe ile evinizi batırmadan temizleme işlemi yapılacaktır. Banyodaki havlu radyatör veya Kombinin alt bağlantısına bağladığımız sistemimiz kurarken veya sökerken çok özenli ve düzenli bir şekil de yapıldığından tecrübeli ekibimiz dikkatli ve özenli çalışarak evinizi kirletmez.

Petek Temizliği yaptırmanın Zararı var mı?

Petek temizliği günümüzde çok konuşulan bir sektör haline gelmiştir teknolojinin sağladığı kolaylık ve dışarıdan bakıldığında basit görülen işlem işi nin ehli olmayan kişi ve kişilerce yapılmakta ve rağbet görmektedir. Bu sebeple bu işi yapan kişi ve kişiler çoktur Siz kullanıcı olarak iyi bir araştırma yapmalısınız.

Temizleme işlemi doğru malzeme ekipman ve teknisyen tarafından Yapıldığında Kesinlikle bir zararı olmaz.

Peki doğru firmayı veya kişiyi nasıl bulacaksınız ? Esenler Petek temizliği servisi olarak ; Öncelikle bu işi yapan kişi veya firma Gerçek bir işletme mi adresi varmı telefonu varmı Vergi dairesine kayıtlımı bu işi yapmak için Ehliyetlimi. Evinize gelen Teknisyene öncelikle kimlik ve belge sorunuz Varsa servis formu isteyiniz Firmamızın Servis formun da Firma ismi Adres Telefon Yetki belge Numarası Vergi kayıt numarası vardır.

Petek Temizleme İlaçları Petekleri Deler mi ? 

Petek temizliği Yapılırken Doğru ilaç ve ekipman Kullanılırsa kesinlikle Petekleriniz, Kombiniz ve tesissatınız Zarar Görmez delinmez.

Petek temizliği Yakıt tasarrufu salar mı? 

Sayfamızda bu Konudan kısmi olarak bahsettik ama Açıklamakta fayda var Tabikide Doğru ekipman Doğru Teknisyen lerce yapılırsa Kesinlikle yakıttan Tasarruf sağlanır.

Petek temizliği ile kombi bakımı da yapılmalımıdır ?

Peteklerinizi temizlettiniz Kombinizde bakımlı olursa Tabiki istenilen verim alınacağı için Kombi bakımıda yapılmalıdır.

Kombi bakımı sayfamızı ziyaret edip daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Petek temizliği kaç yılda bir Yapılmalı ? 

.Temizleme işlemi Doğru ekipman ve ekiplerce yapılırsa 2 veya 3  yılda bir yapılmalıdır. Bunun Farkına kullanıcı olarak siz varacak sınız zaten Petek temizliği yaptırdığınızda ki verim ile 2 yıl sonraki verim arasında farkı gördüğünüz zaman temizleme işlemi gerektiğini siz karar verebilirsiniz.

Esenler Petek temizleme fiyatı ne kadar? 
Esenler petek temizliği fiyatı;

Petek temizliği Genelde piyasa da çoğunluk 150 tl den yapmaktadır.

Bizde Bedel teknik Bağcılar petek temizleme servisi olarak 5 -6 peteğe kadar 150 tl den yapmaktayız

6 petek ve üstü petek başı 25 tl olarak fiyat artmaktadır sayılarda iletişime geçerek firmamızdan fiyat alınız.

Firmamız Bedel teknik Esenler de Petek Temizleme Hizmeti sunmaktadır.

Diğer hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Petek temizleme İle ilgili detaylı bilgi için Ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.